13°

Молоді батьки оригінально подякували одне одному за народження доньки (ФОТО, ВІДЕО)

Це – реальна історія родини Пивоварових, Павла та Лесі. Його відношення, його підтримка під час вагітності, його стійкість під час пологів, хвилювання і постійна присутність надихнули Лесю на слова подяки, які звучали на весь світ:

«Я знаю, що наша зустріч дарована небесами. Я це відчула з першого дотику. Ти змінив і змінюєш моє життя, мій світ, моє переконання. З тобою я зрозуміла, що вмію літати. Я хочу прокидатися і засинати в твоїх обіймах. Це для мене дуже важливо. З тобою мені хочеться створювати нові традиції. І кожен день підтверджувати правильність нашого вибору. Я знаю, що ми з тобою відкриємо весь світ. І я хочу, щоб наші відносини і наш рівень був взірцем для наступного роду. Я ще ніколи не була такою впевненою в тому, що всі наші задуми та мрії здійсняться. Я відчуваю, що з народженням нашої донечки в нашій сім’ї стане ще більше любові, сили та божої благодаті. Я дуже тебе кохаю!»

Павло в свою чергу теж приготував сюрприз для коханої до виписки з пологового за втілення його найзаповітнішої мрії – доньки Єлизавети. 

Як це було – дивіться на відео.

Повідомляє ЧаРівне.