3°

МОН доправило на Рівненщину підручники для п’ятикласників та шестикласників

Днями Рівненщина отримала 20 930 підручників з української мови для учнів 5 класу. Ці книги надруковані за кошти програми Європейського Союзу.

Загалом для учнів 5 класу, що навчаються за новим Державним стандартом базової середньої освіти, вже надруковано 56 278 підручників. Книги вже доставлено до шкіл області. Це підручники з природничих наук, української мови та математики.

Для осіб з особливими освітніми потребами частково доставлено підручники з української мови, літератури, зарубіжної літератури, природничих наук, іноземних мов (англійської, французької, німецької, польської), історії, здоров’я, безпеки та добробуту, інформатики, етики, мистецтва.

Для учнів 6 класу, що навчаються за новим Державним стандартом базової середньої освіти, надруковано 103% книг. 193 473, а це майже 70%, вже доставлено до шкіл. Це підручники з української мови, української літератури, зарубіжної літератури, іноземних мов (польської, англійської, німецької, французької), математики, природничих наук, історії, технологій. Довозяться підручники для 6 класу з інформатики, культури добросусідства, мистецтва, етики, здоров’я, безпеки та добробуту, географії.

За словами начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Олега Демчука, підручники для п’ятикласників та шестикласників будуть розподілені між школами області в найближчі дні.

Зазначимо, що у 2022/2023 навчальному році на Рівненщині навчається понад 120 тисяч учнів.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp