17°

Мовні курси в Рівному: як проходять та як записатись

Люди з різних куточків України: Ірпінь, Київ, Харків, Маріуполь, Феодосія. Одні прийшли сюди з надією, інші – з острахом і недовірою. Люди різного віку та різних професій. Та їх об’єднують теперішній статус «вимушено переміщені особи» й спільне бажання – навчитися розмовляти українською мовою.

Рівненські просвітяни докладають максимум зусиль, аби людям, яким Рівне стало новою домівкою, вивчати українську мову було пізнавально і корисно, надзвичайно цікаво та захопливо.

Окрім граматики, правильної вимови та наголосу, нової лексики, на курсах, які проходять двічі на тиждень, знайомлять із багатою української культурою, музикою та мистецтвом, проводять майстер-класи, а також організовують цікаві зустрічі й екскурсії.

Саме такий формат, впевнені організатори, спонукатиме та заохочуватиме учасників мовних курсів поглиблювати свої знання в царині української мови.

Так, на заняття приходила рівненська поетеса, бард та водночас прокурор Валентина Люліч, яка подарувала присутнім свої прекрасні вірші й пісні. Приємним подарунком для «курсантів» буде й екскурсія у галерею європейського живопису «Євро-Арт», сподіваються організатори.

За детальною інформацією щодо участі у мовних курсах просимо звертатися до Мирослави Жовтан, директорки Центру професійного розвитку педагогічних працівників управління освіти, тел. : 0971660936.