17°

Муляренко прокоментував рішення суду щодо нього

На своїй сторінці у ФБ голова Рівненсткої ОДА написав:

“Сьогодні Рівненський міський суд своїм рішенням закрив за відсутністю складу адміністративного правопорушення справу ініційовану проти мене працівниками Управління ДСБЕЗ Нацполіції.

Від самого початку я говорив, що дана справа немає жодних юридичних перспектив у суді, тому що я, як законослухняний громадянин не порушив жодної статті Закону України, що сьогодні і підтвердив суд.

В свою чергу, хотів би звернути увагу керівництва Національної поліції на дії своїх підлеглих, які складали та реалізовували даний протокол, як в Києві так і в Рівному. Тому, що в зону їхньої компетенції входить багато напрямків, де здійснюється велика кількість економічних злочинів, на які варто звернути увагу. Однак працівники цього управління воліють імітувати боротьбу з корупцією, а не реально боротися з нею. Вважаю, що на підставі моєї конкретної справи мають бути зроблені відповідні висновки, в тому числі і кадрові.”

Нагадаємо, відділом протидії корупції Управління оперативних розробок Департаменту захисту економіки Національної поліції України  було складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, відносно голови Рівненської обласної державної адміністрації, Муляренка Олексія Віталійовича. Муляренко О.В., обіймаючи посаду голови Рівненської обласної державної адміністрації, будучи державним службовцем та суб’єктом відповідальності за правопорушення пов’язані з корупцією 18.11.2016 порушив обмеження, встановлені п.2 ч.1 статті 25 Закону України «Про запобігання корупції» в частині входження до складу правління, інших виконавчих чи контрольних органів, наглядової ради, підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку, чим вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, передбачене ч.2 ст.172-4 Кодексу України  про адміністративні правопорушення.

 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp