18°

погода у Рівному

На 7 років засуджено жителя Гощанського району за вбивство дружини

Житель Гощанського району скоїв умисне убивство дружини і за це проведе у місцях позбавлення волі рішенням Корецького суду 7 років.

Погодившись із позицією прокурора у кримінальному провадженні суд визнав достатніми зібрані органом досудового розслідування докази для винесення обвинувального вироку стосовно 67-річного жителя Гощанського району, який вчинив особливо тяжке кримінальне правопорушення.

У суді доведено, що чоловік у травні 2018 року, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, у своєму помешканні під час суперечки із дружиною, завдав останній три удари кухонним ножем в область грудної клітки. Травми виявилися несумісними із життям, жінка померла за лічені хвилини.

Дії обвинуваченого кваліфіковано, як умисне вбивство (ч. 1 ст. 115 КК України).  

Під час досудового розслідування чоловік сприяв розкриттю злочину, в ході судового розгляду справи свою вину визнав і щиросердно розкаявся. 

У підсумку суддя Корецького районного суду із врахуванням доводів прокурора 15.01.2019 визнав чоловіка винним у вчинені особливо тяжкого злочину та призначив останньому покарання у виді 7 років позбавлення волі.

До набрання вироком законної сили обвинувачений перебуватиме під вартою.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області