21°

На Дубенщині продовжують облаштовувати укриття

На Дубенщині продовжують перевіряти безпекові умови та готовність закладів освіти до початку навчання. Позитивні висновки комісій щодо укриттів вже надали для третини будівель. Перевірки тривають.

Про це повідомляють у відділі освіти, культури та спорту Дубенської райдержадміністрації.

Державною службою з надзвичайних ситуацій розроблено рекомендації щодо організації укриття в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу та дітей (учнів, студентів) закладів освіти, якими визначено основні заходи, які мають здійснити керівники закладів освіти в умовах воєнного стану.

Так, у випадку відсутності бомбосховищ комісія визначає інші можливості евакуації. Учасникам освітнього процесу дозволено переміщатися в приміщення поряд, але не далі, ніж 100 метрів. Між закладом освіти та власником приміщення з укриттям укладається відповідний договір.

Всі укриття мають бути обладнані місцями для сидіння, забезпечені питною та технічною водою, контейнерами для зберігання харчів, резервним освітленням, засобами пожежогасіння, аптечками.

Якщо ж місця у сховищі не вистачатиме на всіх, то школи повинні організувати навчання у дві зміни або використати формат змішаного навчання.

1 вересня свої двері відкриють лише ті навчальні заклади, які отримають позитивні висновки комісій.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp