
На Дубенщині зупинили п’яного 18-річного скутериста без прав, шолома та номерів

У селі Мартинівка на Рівненщині патрульні зупинили скутер без номерного знака. За кермом перебував 18-річний хлопець без мотошолома. Як з’ясувалося, юнак не мав і посвідчення водія відповідної категорії.
Під час спілкування з порушником у нього виявили явні ознаки алкогольного сп’яніння. Хлопець погодився пройти огляд на місці за допомогою алкотестера Drager, однак прилад виявився не в змозі зафіксувати точний рівень алкоголю: стрілки просто “пішли вгору”, свідчачи про значне перевищення допустимих норм.
Поліцейські склали на водія протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування у стані алкогольного сп’яніння), а також винесли постанови за кількома супутніми правопорушеннями — відсутність водійських прав, захисного шолома та номерного знака на скутері.
Правоохоронці наголошують: нетверезе водіння без належних документів — це не лише порушення закону, а й безпосередня загроза життю всіх учасників дорожнього руху.