На Кореччині запрацював пост патрульної поліції | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
29-05-2017  16:14
На Кореччині запрацював пост патрульної поліції

Група реагування патрульної поліції базуватиметься у селі Великі Межиричі. Сьогодні пост урочисто відкрили керівництво поліції Рівненщини, Кореччини та районної влади.
«Цей захід – ще одне підтвердження тісної співпраці поліції та органів місцевого самоврядування, — зазначив заступник начальника ГУНП в Рівненській області Микола Юсковець. — Тож програма нашого партнерства продовжуватиметься і надалі з метою швидкого реагування на виклики громадян».

Четверо поліцейських, окрім Великомежирицької сільської ради, обслуговуватимуть ще й Невірківську, Щекічинську, Жорнівську Світанківську сільські ради. За сприяння начальника Корецького відділення поліції Ігоря Яблонського, групу патрульної поліції забезпечено автомобілем «Toyota Prius».

Як зазначив голова Корецької районної ради Ігор Хоменчук, депутатським корпусом була прийнята програма про запобігання злочинності у районі, у рамках якої були виділені кошти на камери відеоспостереження та матеріально-технічне забезпечення відкритого посту.

Начальник сектору реагування патрульної поліції Ярослав Бондар задоволений умовами праці, адже приміщення, яке має два кабінети та кімнату відпочинку, обладнане відповідною технікою. Крім того, базуючись у Великих Межиричах, рідше доведеться їздити у районний центр з робочими питаннями.


Головне управління Національної поліції в Рівненській області

 

 

Мета:


Читайте також:



7C°
4м/с