14°

погода у Рівному

На Рівненщині бюджети поповнюються із земельних онлайн-аукціонів

На Рівненщині продовжують заробляти на земельних аукціонах

З початку 2019 року в Україні продовжили пілотний проект проведення електронних земельних торгів.

Цьогоріч на Рівненщині через онлайн-аукціони вже продали право оренди 33 земельних ділянок загальною площею понад 500 гектарів

Найбільш успішним фахівці головного управління Держгеокадастру у Рівненській області вважають аукціон з продажу прав оренди ділянки в 10 гектарів на території Іванівської сільради, що на Дубенщині. Приріст від стартової ціни лоту до кінцевої суми склав +19 разів. Виручені кошти з аукціону пішли до бюджету сільради, при цьому надходження складають понад 75 тисяч гривень щороку.

Також високу динаміку вартості зафіксували й на інші земельні ділянки.

«Вважаю впровадження електронних торгів безумовним рухом до впровадження ринку купівлі-продажу землі сільськогосподарського призначення, відзначає начальник ГУ Держгеокадастру у Рівненській області Роман Мигаль. – Адже можна отримати реальну ринкову ціну за землю, системою можна б було встановити певні запобіжні засоби, щоб, так би мовити, не було скуповування землі агрохолдингами та іноземцями. Також важливою прорегативою системи є суттєва економія часу, адже взяти участь можливо з офісу чи дому».

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА