На Рівненському полігоні триває підготовка бійців резерву ЗС України | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
07-03-2018  10:37
На Рівненському полігоні триває підготовка бійців резерву ЗС України

На Рівненському полігоні продовжуються заходи бойової підготовки для військовослужбовців оперативного резерву першої черги.

В рамках відновлення навиків підлеглих визначених військових спеціальностей досвідчені інструктори проводять з присутніми заняття з тактичної, вогневої, військово-медичної підготовки та військової топографії.

Одним із найвідповідальніших елементів у становленні воїна залишається так звана «обкатка танком» та умовне знищення особовим складом бронемашини за допомогою навчальної гранати.

Ще одним важливим для військовослужбовців Збройних Сил України іспитом для кожного єподолання психологічної смуги перешкод. Під час переміщення дистанція долається у складі двійки за умов вогневого прикриття один одного.

Для максимального приближення до бойових умов, під час руху групи створюються звукові ефекти, що імітують розриви мін та артилерійських боєприпасів. При цьому по бійцям, на безпечній відстані, здійснюється стрільба холостими набоями. Також під час заняття інструктор навчає підлеглих діям по команді «Граната» використовуючи зрив пакети.

Підготовка оперативного резерву триватиме тут ще декілька днів. Потім військовозобов’язані прибудуть до складу одної із механізованих бригад оперативного командування Захід для проведення заходів подальшого бойового злагодження.

Прес-офіцер Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
15C°
3м/с