На рівненському полігоні закінчились навчання | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
14-05-2017  10:48
На рівненському полігоні закінчились навчання

В оперативному командуванні “Захід” підійшли до завершення командно-штабні навчання, під час яких особовий склад практично виконував завдання щодо ведення наступального та оборонного бою, проведення контрудару.


В ході проведення навчань, апаратом керівництва, перевірялись практичні навички офіцерів штабів, родів військ і спеціальних військ у виконанні бойових завдань підрозділами, підтриманні безперервного управління та взаємодії, організації всебічного забезпечення під час виконання поставлених бойових завдань.


Як відзначив, керівник командно-штабного навчання – командувач військ оперативного командування “Захід” генерал-майор Олександр ПАВЛЮК: “Навчальні цілі, які ставилися перед підрозділами виконані в повному обсязі, управління військових частин набули бойових спроможностей, підвищили рівень підготовки у виконанні своїх функціональних обов’язків при плануванні та управлінні підпорядкованими підрозділами в ході ведення різних видів бою.
Крім того, приділялась увага удосконаленню форм і методів роботи з особовим складом, щодо його мобілізації на успішне виконання завдань в умовах, максимально наближених до бойової обстановки”. 

Прес-служба Оперативного Командування Захід

Мета:


Читайте також:2C°
7м/с