На Рівненщині ліквідовано діяльність підпільного цеху з обробки бурштину та вилучено близько 100 кг дорогоцінного каміння | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
12-10-2018  17:10
На Рівненщині ліквідовано діяльність підпільного цеху з обробки бурштину та вилучено близько 100 кг дорогоцінного каміння

У результаті проведених спільних заходів працівників органів прокуратури Рівненської області та Управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України 12.10.2018 викрито та припинено діяльність підпільного цеху з оброблення бурштину, який функціонував на території домоволодіння жителя смт.Зарічне.

Загалом у ході проведених обшуків виявлено та вилучено близько 100 кг бурштину різних фракцій, а також 8 станків для оброблення «сонячного» каміння, 2 мотопомпи заводського виробництва, ваги  і «чорнові» записи.

Зазначені слідчі дії проведено у рамках кримінального провадження, зареєстрованого за ст. 240 КК України  (порушення правил охорони або використання надр).

Процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні здійснює Сарненська місцева прокуратура Рівненської області. На даний час тривають слідчі дії щодо документування протиправної діяльності осіб, пов’язаної із незаконними операціями із бурштином.

За матеріалами Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
4C°
6м/с