13°

На Рівненщині підприємство змусили дати гарантію на ремонт дороги

Рівненська прокуратура змусила будівельну компанію дати гарантію на ремонт дороги вартістю 340 тис грн, який виконано.

Корецька міська рада уклала договір із підприємством, що ремонтує дороги, проте, сторони  включили в договір гарантійний строк ремонту 1 рік, тоді як законодавством передбачено три роки гарантії.  

З метою захисту інтересів держави і громади, а також попередження розтрати додаткових бюджетних асигнувань на повторний ремонт автомобільної дороги, Здолбунівська місцева прокуратура заявила до суду позовну заяву про зобов’язання внести відповідні зміни до зазначеного договору шляхом встановлення гарантійного трирічного терміну виконаних робіт.

Лише після прийняття судом справи до провадження за позовом прокурора замовник робіт та підрядник у добровільному порядку уклали додатковий договір, визначивши гарантії надійності та якості наданих послуг протягом 3 років з моменту підписання відповідного акту приймання-передачі виконаних підрядних робіт. 

Прокуратура Рівненської області продовжує вживати заходи щодо забезпечення законності при використанні бюджетних коштів, в т.ч. виділених  для ремонту доріг регіону.

Повідомляє Прес-служба прокуратури Рівненської області