На Рівненщині планують оновити 19 кардіологічних відділень | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
01-03-2018  11:36
На Рівненщині планують оновити 19 кардіологічних відділень

Для цього Рівненщина знову візьме позику у Світового банку.

Цього року планують закупити майже 20 комплектів сучасного діагностичного обладнання у рамках  проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Днями в обласному управлінні охорони здоров’я відбувся тендер, участь в якому взяли 8 українських та закордонних компаній.

Як розповів керівник групи впровадження проекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок, серед обладнання, що планують закупити – кардіоваскулярні сканери, електрокардіографи, дифібрилятори-монітори, обладнання для проведення тредміл-тесту.

«Наприкінці минулого року ми оголосили тендер на закупівлю цього обладнання. Приємно, що цей тендер викликав високу зацікавленість серед учасників ринку не лише в Україні, але й за її межами. Тож тепер ми приступаємо до оцінки всіх пропозицій, а вже після цього будемо підписувати угоду з переможцем», – зазначив Сергій Рибачок.

Зокрема, свої пропозиції, окрім Українських компаній, надіслали ще компанія Diatech SA (Швеція), Philips (Голандія) та об’єднання підприємств: ТОВ «Медична компанія  ЕМПІРИКА» (лідер) та EDAN Instruments INC з Китаю.

Керівник групи впровадження проекту розповідає, що усе обладнання відповідно до категорій було поділене на п’ять лотів. Тож тепер консультантам Світового банку потрібно опрацювати технічну документацію та надати комісії з відбору надати свої висновки. На це згідно правил Світового банку консультанти мають два з половиною місяці.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
11C°
5м/с