На Рівненщині поліцейські нестимуть службу в посиленому режимі з нагоди відзначення державних свят ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
21-08-2018  13:10
На Рівненщині поліцейські нестимуть службу в посиленому режимі з нагоди відзначення державних свят

На території області 23-24 серпня заплановано проведення 70 масових заходів. На забезпечення публічного порядку і безпеки громадян, здійснення правоохоронних заходів щодо попередження можливих порушень, недопущення провокацій буде залучено 335 працівників поліції та 20 військовослужбовців Нацгвардії. Також створено резерв із числа працівників роти особливого призначення та управління «КОРД».

Усі підрозділи ГУНП в Рівненській області переведені на посилений варіант несення служби із 22 до 26 серпня. Ситуаційний центр обласного управління поліції координуватиме взаємодію усіх служб, зокрема у разі виникнення позаштатних чи надзвичайних ситуацій.

Правоохоронці звертаються до громадян із проханням не порушувати публічний порядок і дотримуватися правил безпеки, особливо під час масових заходів. У разі виявлення підозрілих предметів чи осіб повідомляти на оперативну лінію «102» та не бути байдужими, якщо стали очевидцем вчиненого правопорушення.

Мета:


Читайте також:12C°
9м/с