На Рівненщині поліція затримала на хабарі у 1 100 доларів США сільського голову | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
21-11-2018  18:51
На Рівненщині поліція затримала на хабарі у 1 100 доларів США сільського голову

Посадовець вимагав від підприємця неправомірну вигоду за не вжиття заходів віднесених до його компетенції та не перешкоджання у здійснення підприємницької діяльності.

Оперативниками управління захисту економіки в Рівненській області Нацполіції було задокументовано протиправну діяльність сільського голови. 

Це трапилось у Степангородській сільській раді, що у Володимирецькому районі.

На підставі зібраних матеріалів слідчим управлінням ГУНП в Рівненській області було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Сьогодні, 21 листопада, оперативники управління захисту економіки в Рівненській області Нацполіції, слідчі поліції під процесуальним керівництвом прокуратури Рівненської області затримали голову сільради під час отримання ним другої частини неправомірної вигод. Під час огляду місця події вилучено грошові кошти, одержані у якості хабара.

На даний час вирішується питання щодо повідомлення правопорушнику про підозру та затримання його у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
2C°
8м/с