17°

На Рівненщині прокуратура перевіряє, чи дійсно медики заразили засудженого ВІЛ

Прокуратурою Рівненської області розпочато досудове розслідування за фактом неналежного виконання медичним або іншим працівником своїх професійних обов’язків, що спричинило зараження особи вірусом імунодефіциту людини чи іншою невиліковною інфекційною хворобою (ознаки злочину, що передбачений ч. 1 ст. 131 КК України).

Підставою для внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про вчинення кримінального правопорушення стало звернення засудженого, який відбуває покарання в одній із установ Державної кримінально-виконавчої служби України в Рівненській області, на особистому прийомі у керівника регіональної прокуратури Богдана Подубинського.

На даний час проводиться досудове розслідування з метою з’ясування всіх фактичних обставин вчинення кримінального правопорушення.

Згідно із законом даний злочин карається обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Прес-служба прокуратури Рівненської області


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp