На Рівненщині СБУ затримала організатора незаконного видобутку бурштину, який намагався дати хабар співробітнику спецслужби за кришування | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
12-02-2018  12:59
На Рівненщині СБУ затримала організатора незаконного видобутку бурштину, який намагався дати хабар співробітнику спецслужби за кришування

Співробітники управління внутрішньої безпеки СБ України спільно з військовою прокуратурою та Нацполіцією затримали на Рівненщині організатора незаконного видобутку бурштину, який намагався дати хабар співробітнику спецслужби.

Ділок запропонував керівнику одного з міжрайпідрозділів СБУ дві тисячі доларів щотижня за невтручання у протиправний бізнес. Офіцер відразу повідомив керівництво про незаконну пропозицію. Оперативники спецслужби у рамках відкритого кримінального провадження затримали хабародавця на «гарячому».

При обшуку за місцем проживання комерсанта правоохоронці виявили понад п’ятнадцять тисяч американських доларів, незареєстровану вогнепальну зброю з набоями до неї та посвідчення працівника внутрішньої безпеки Нацполіції з ознаками підроблення. Зловмисника затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, вирішується питання щодо оголошення йому про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
19C°
6м/с