На Рівненщині склали більше півтисячі протоколів про накладення штрафу за борги з аліментів | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
19-09-2018  16:15
На Рівненщині склали більше півтисячі протоколів про накладення штрафу за борги з аліментів

530 постанов про накладення штрафу за заборгованість із несплати аліментів винесли державні виконавці Головного територіального управління юстиції у Рівненській області від початку вересня.

За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксани Сальчук, наразі винесено 132 постанови про накладення на боржника штрафу у розмірі 20% на заборгованість по аліментах від 1 до 2 років, 94 постанови про накладення штрафу у розмірі 30% по тих провадженнях, де заборгованість складає від 2 до 3 років, та 304 постанови про накладення штрафу у розмірі 50% за заборгованість понад 3 роки.

Нагадаємо, що другий пакет законів щодо посилення відповідальності за несплату #ЧужихДітейНеБуває вступив в силу з 29 серпня 2018 року. Серед новацій другого пакету – запровадження штрафних санкцій для злісних неплатників аліментів. Якщо борг перевищив 12 місяців, автоматично доведеться заплатити дитині додатково 20% від суми боргу, якщо заборгованість сягнула 2 років – 30%, а якщо 3 років – 50%. Для того, щоб отримати ці кошти, не треба буде бігати по судах. Перерахунок відбуватиметься автоматично.

– Цей та інші інструменти впливу є дієвими, про що свідчать показники стягнутих аліментів. Так, станом на 12 вересня державні виконавці стягнули 57,7 мільйонів гривень аліментів, з них завдяки застосуванню новацій законів #ЧужихДітейНеБуває – 24, 8 мільйони гривень, – додала Оксана Сальчук.

Повідомляють у Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області. 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-16C°
2м/с