
На Рівненщині сталась смертельна ДТП
Вчора близько 18 години поблизу села Крилів сталась ДТП. Від отриманих травм на місці події загинула 57-річна житомирянка. За попередньою інформацією, водій автомобіля «Volkswagen Golf 6» 56-річний житель Житомира, на повороті до села Крилів не впорався з керуванням та допустив з’їзд у кювет, після чого легковик викинуло в місце для розвороту транспортних засобів.
Водія та 40-річного пасажира госпіталізували у травматологічне відділення Корецької центральної районної лікарні. В обох закриті травми грудної клітки, численні забої та травми.
У поліції за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть розпочали досудове розслідування за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України.
Відділ комунікації поліції Рівненської області