21°

На Рівненщині судитимуть 3 контрабандистів псевдоефедриновмісних речовин

За належного процесуального керівництва працівників прокуратури Рівненської області слідчими Управління Служби безпеки України в Рівненській області завершено досудове розслідування стосовно групи осіб, що налагодили канал контрабандного переміщення з Республіки Польща псевдоефедриновмісних пігулок, які у подальшому збували на території нашої держави.

На підставі зібраних доказів обґрунтовано повідомлено про підозру 3 жителям Волинської області у скоєнні кримінальних правопорушень,  передбачених ст. ст. 305, 311 КК України (організація переміщення прекурсорів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, а також незаконне придбання, зберігання, перевезення та збут прекурсорів, вчинені за попередньою змовою групою осіб, повторно, в особливо великих розмірах).

Протиправну діяльність викрито та припинено правоохоронцями у травні 2017 року під час  спроби переміщення через  міжнародний пункт пропуску «Угринів» у Львівській області чергової великої партії прекурсорів, які «ділки» приховали серед особистих речей.

Всього доведено участь спільників у переправленні з-за кордону, а також збуті на території України, зокрема й Рівненської області, майже 5 тис пігулок із вмістом псевдоефедрину вагою 470 г, що є особливо великим розміром.

За ініціативи прокуратури до усіх підозрюваних судом застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Максимальне покарання за вчинення вказаних злочинів, передбачене у виді позбавлення волі на строк 12 років із конфіскацією майна.

 Прес-служба прокуратури Рівненської області