На Рівненщині судитимуть організатора масового виготовлення фальсифікату горілки | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
19-06-2017  17:39
На Рівненщині судитимуть організатора масового виготовлення фальсифікату горілки

За даними слідства незаконний бізнес організував 39-річний житель Львівщини.  Для незаконного виробництва горілчаної продукції під ім’ям десятка відомих українських та світових торгівельних брендів чоловік пристосував відповідне складське приміщення, використав спеціальне обладнання та підроблені марки акцизного податку.

 

У ході проведення слідчих дій у кримінальному провадженні вилучено на території складських приміщень незаконно виготовлені алкогольні напої та обладнання, що забезпечувало їх масове виробництво, на суму 1,5 млн грн, а також понад 60 тис підроблених марок акцизного податку.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 1 ст. 199 та ч.2 ст. 204, ч. 2 ст. 28 ч.1 ст.204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут підроблених марок акцизного податку та організація незаконного виготовлення алкогольних напоїв шляхом відкриття підпільних цехів з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів).

За вчинення вказаних кримінальних правопорушень передбачена відповідальність у виді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Справа скерована до суду.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
3C°
6м/с