На Рівненщині у чоловіка вилучили автомобіль орієнтовною вартістю 200 тис. гривень | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
30-08-2018  15:48
На Рівненщині у чоловіка вилучили автомобіль орієнтовною вартістю 200 тис. гривень

Працівники оперативного управління Головного управління ДФС у Рівненській області спільно із працівниками Корецького відділу поліції Костопільського ВП ГУНП в Рівненської області виявили перебування незаконного автомобіля VOLVO. 

При перевірці документів у водія автомобіля Volvo V40 встановлено, що у вищевказаному автомобілі свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу містить ознаки підробки.

Під час перевірки документів у водія з’ясовано, що автівка ввезена на митну територію України громадянином Республіки Молдова в режимі тимчасового ввезення до 1-го року та в установлені ст.95 Митного кодексу України строки не вивезений за межі України, а переданий незаконно у користування іншій особі.

Транспортний засіб орієнтовною вартістю 200 тис. грн. вилучено до вирішення по суті та доставлено на арешт майданчик.

Вирішується питання щодо притягнення до відповідальності громадянина України, який керував транспортним засобом, та громадянина Республіки Молдова за ст.ст. 470 та 485 Митного кодексу України.

Повідомляють у ГУ ДФС у Рівненській області.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-15C°
1м/с