На Рівненщині всіх охочих запрошують на прибирання берегів водойм | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
19-03-2019  14:30
На Рівненщині всіх охочих запрошують на прибирання берегів водойм

Про найбільш забруднені сміттям прибережні смуги водойм усіх небайдужих просять писати пости у соцмережах із хештегом #чистіводойми.

Також можна писати коментарі з фото та геолокаціями під відповідним постом на офіційній сторінці Держрибагентства у мережі Фейсбук. За результатом усі місця будуть нанесені на карту та визначені ділянки для прибирання, про які напередодні буде повідомлено додатково.

23 березня о 10:00 в рамках акції ”Чисті водойми – екологічно здорова країна” буде проходити прибирання берегів водойм Рівненщини.

Акцію ініційовано працівниками Держрибагентства та Рівненського рибоохоронного патруля.

Дана акція присвячена Всесвітньому дню води. Адже чиста вода – запорука здорового життя! Від її якості залежить чисельність і популяція водних біоресурсів.

Також в рамках даних заходів буде проводитись очищення дна водойм від пластику та сміття. Долучитися до акції запрошують підводних мисливців, водолазів, рибалок, громадськість, школярів та представників ЗМІ.

Крім того, повідомити про місця, які необхідно прибрати, ви можете за номером «гарячої лінії» Рівненського рибоохоронного патруля: (093) 263-39-32.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
9C°
5м/с