5°

На Рівненщині вилучено партію ЛГВ та спирту невідомого походження

В рамках проведення операції «Акциз 2018» співробітниками оперативного управління ГУ ФДС у Рівненській області встановлено, що по території області здійснюється незаконне транспортування спирту, а також незаконно виготовлених ЛГВ.
В ході відпрацювання оперативної інформації, на автодорозі «Київ-Чоп» (поблизу села Тараканів, Дубенського району) був зупинений автомобіль марки Mercedes-Benz, який перевозив алкогольну продукцію без буд-яких документів щодо її походження.
За результатами проведеного в подальшому детального огляду, в автомобілі виявлено та вилучено підакцизних товарів орієнтовною вартістю 166 тис. грн., в т.ч.:
– 31,7 дал. спирту орієнтовною вартістю 71,3 тис. грн., який знаходився в пластикових ємностях об’ємом 5, 6 л.;
– 60,3 дал. алкогольних напоїв різних найменувань, в пластиковій та скляній тарі об’ємом від 0,25 л. до 1 л., орієнтовною вартістю 94,7 тис. грн.
Слідчим управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Рівненській області по наведеному факту до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення та розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 204 КК України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів».

ГУ ДФС у Рівненській області


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp