6°

На Рівненщині започаткували освітянську олімпіаду «Знавці Біблії»

Рівненщина вперше приймала учасників обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії».

Варто зазначити, що у школах області вже не один рік викладається предмет «Християнська етика» і тому, аби визначити найкращих знавців святого письма, було прийняте рішення про організацію олімпіади. Окрім того, долучилися до змагань ще й учні, котрі самостійно читають книгу.

Найкращого знавця святого письма обирали спочатку в місті, районі чи ОТГ, а згодом – в області. Учасники – учні 3-11 класів.

Підтримати ініціативу освітян та привітати школярів завітали уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба та заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір.

«Нещодавно була створена Національна дитяча рада, яка незабаром матиме голос у Верховній Раді України. Переможця цієї олімпіади запрошую стати представником цієї ради», − звернувся до присутніх Микола Кулеба.

Переможці районних етапів, а це близько 180 осіб, виконували тестові завдання та трактували закони святого письма.

«Мені приємно, що до змагань долучилося понад 5 тисяч школярів.  Сьогодні, як ніколи, важливо проводити подібні олімпіади, адже вони підвищують інтерес дітей до систематичного читання Біблії. А закони милосердя − використовувати у повсякденному житті», − відзначив Віталій Ундір.

За словами начальника відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА Святослава Сидорука, основна мета олімпіади – підвищення інтересу школярів до вивчення Біблії, виховання духовно-багатої та національно-свідомої особистості. Організатори зауважують, що олімпіада стане щорічною.

Переможці олімпіади «Знавці Біблії» будуть оголошені впродовж трьох днів.

Захід було проведено завдяки Міжнародній благодійній організації «МИР» за сприяння управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА

 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp