На Рівненщині завершила роботу експертна робоча група за напрямом «Економіка та інвестиції» | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
20-02-2019  13:15
На Рівненщині завершила роботу експертна робоча група за напрямом «Економіка та інвестиції»

Нині на Рівненщині за участю громадськості обговорювалися плани розвитку регіону на 2019-2021 роки.

Її керівник, заступник голови ОДА Ігор Тимошенко наголосив, що усі конструктивні пропозиції стануть основою для реалізації у найближчі роки:

«План перспективного розвитку є складовою стратегії для Рівненської області. До нас надійшло багато пропозицій від агенцій регіонального розвитку та «ІнвестІнРівне», центру зайнятості, громадських організацій, координаторів міжнародних проектів. Слід відзначити, що ми вийшли на максимальну практичність і сформували чіткий перелік пропозицій».

Серед найважливіших – стимулювання інвестиційної діяльності регіону, підтримка зайнятості населення, енергозбереження, залучення інвестицій в ОТГ, а також промоція потенціалу нашого регіону.

Втім, за словами Ігоря Тимошенка, експертна робоча група ще буде доповнювати напрацювання. Після коригування усі пропозиції внесуть до перспективного плану регіонального розвитку на 2019-2021 роки.

Нагадаємо, голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко доручив своїм чотирьом заступникам утворити експертні робочі групи щодо обговорення проекту Плану за тематичними напрямами відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
17C°
3м/с