23°

На Рівненщині знову вилучили велику партію бурштину

У результаті проведених спільних заходів працівників  прокуратури Рівненської області, Управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчого управління Головного управління Національної поліції в Рівненській області 07.12.2017  виявлено та ліквідовано діяльність чергового підпільного цеху з обробки «сонячного» каміння  та вилучено майже 600 кг обробленого і необробленого бурштину орієнтовною вартістю  6 млн грн, а також спеціальне обладнання для його обробки в кількості 21 одиниці.

Зазначені слідчі дії проведено у межах кримінального провадження, розпочатого органами поліції за ст.ст. 240, 294, 342, 345 КК України (незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення, масові заворушення, опір та насильство щодо працівника правоохоронного органу).

У кримінальному провадженні, процесуальне керівництво у якому  здійснює прокуратура Рівненської області, тривають слідчі дії з метою встановлення осіб, причетних до незаконних оборудок з бурштином.

Важливо зазначити, що упродовж поточного тижня правоохоронні органи вилучили на території області 1,6 т  бурштину, вартість якого становить близько 16 млн грн. Інформує прес-служба прокуратури Рівненської області.