На Рівненщину завітає відомий експерт з питань децентралізації ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
24-05-2017  11:56
На Рівненщину завітає відомий експерт з питань децентралізації

Завтра на Рівненщину завітає відомий експерт з питань децентралізації, директор ГО «Інститут розвитку територій» Юрій Ганущак, який проведе семінар для об’єднаних громад.

25 травня відбудеться семінар «Перспективи та виклики для об’єднаних територіальних громад Рівненської області: створення ОТГ навколо міст, майбутнє районів, реформа медицини». До участі в заході запрошені представники місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування Рівненської області.

Під час семінару Юрій Ганущак розповість про стан та перспективи утворення ОТГ в Україні, про те, як будуть об’єднуватись райони та створюватись об’єднані територіальні громади навколо міст обласного значення, а також відповість на запитання про діяльність госпітальних округів та первинну ланку охорони здоров’я в ОТГ.

Семінар відбудеться у четвер, 25 травня, у приміщенні Рівненської ОДА (каб. 601), за адресою: м. Рівне, майдан Просвіти, 1. Реєстрація учасників розпочнеться о 9:30, триватиме семінар з 10:00 до 13:30.

Захід організовується Рівненським відокремленим підрозділом Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» у партнерстві з Рівненською ОДА та Рівненською облрадою, за підтримки програми «U-LEAD з Європою».

slipachuk artem

Інформує прес-служба РОДА.

Мета:


Читайте також:7C°
4м/с