8°

На Рівненщині активно впроваджують е-журнали в школах: третина навчальних закладів уже користуються цією послугою

Шкільні е-журнали у своїй роботі вже використовують майже третина шкіл області. Тим часом минулого навчального року електронний документообіг був лише у 6% закладів, повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

«Електронний журнал у школі заощадить час та зменшить навантаження. Так, цьогоріч в області вже 30% шкіл користуються хмарними сховищами. Йдеться про можливість ведення у електронній формі класних журналів, зошитів факультативних і гурткових занять, учнівських щоденників, особові справи, річні плани, розклади занять», – розповів Сергій Подолін.

За інформацією управління Державної служби якості освіти в Рівненській області, повністю оцифровані вже школи Дубенської, Рівненської, Сарненської, Гощанської громад.

Нагадаємо, Міносвіти дозволило вести такий класний журнал без потреби дублювання його на папері. Заклад може обирати будь-яку електронну освітню інформаційну систему, яка надає послугу з ведення електронного класного журналу або ж скористатися безкоштовним державним сервісом.

До слова, такі нововведення на Рівненщині почали впроваджувати ще близько 10 років тому. Першопрохідцями тоді стали Володимирецький колегіум, а у Рівному – школи «Престиж», «Елітар» та ЗОШ №1.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp