20°

Рівненські новини

На Рівненщині через ускладнення погодних умов оголошено штормове попередження

За прогнозами синоптиків 25-26 січня 2021 року на Рівненщині очікуються значний мокрий сніг та дощ кількість опадів 15-49 мм за 12 годин і менше, ожеледиця – замерзання дощу та мокрого снігу на переохолодженій земній поверхні, та посилення швидкості вітру до 15-24 м/с.

Про це повідомили в ГУ ДСНС у Рівненській області

Температура повітря опуститься до позначок -3…-6 градусів тепла.

Екстренні служби та дорожні організації приведені в режим посиленої готовності. Сформовано мобільні групи з координаторів ліквідації наслідків негоди з представників поліції, ДСНС та Служби автомобільних доріг у Рівненській області. Підрядними організаціями відповідальними за експлуатаційне утримання доріг в межах області мобілізовано додаткові ресурси та техніку необхідні для забезпечення безперебійного руху основними транспортними артеріями області.

В разі необхідності (за ускладнення погодних умов) буде розгорнуто роботу оперативного штабу, куди увійшли керівники відповідних служб.

Завертаємося до учасників дорожнього руху – по можливості утримайтесь від поїздок, або враховуйте прогноз погоди при плануванні подорожей Рівненщиною. При кермуванні будьте уважними та обережними – неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху. При необхідності – можна скористатись місцями відстою обладнаними на Рівненщині та у сусідніх областях.

Джерело:РН