14°

7 dniv, сім днів, 7 днів

На Рівненщині дарунки від дітей отримали мешканці будинків для людей похилого віку (ФОТО)

Джерело: 7 днів

Всі ми відчули вплив обмежувальних заходів живого спілкування та вільного пересування в період пандемії. Адже як не просто залишатися вдома, коли так хочеться зустрітися з друзями, сходити в кіно, на концерт, до храму, поїхати в мандрівку або просто весело провести час.

Та на заваді карантин, заходи якого спрямовані на ізоляцію та обмеження контактів,  а все – заради нашого ж здоров’я. І, можливо, саме карантинні заходи допомогли нам глибше відчути проблему людей похилого віку,  а саме – проблему їх ізоляції в суспільстві.

Часто такі люди, які проживають з нами по сусідству, бувають зовсім самотні та немічні, їх немає кому доглянути, допомогти по господарству,   їм не вистачає звичайного людського спілкування. Тому і створені для людей похилого віку будинки-інтернати та пансіонати, в яких надається кваліфікована медична допомога, проявляється турбота і увага та є можливість безпосереднього спілкування.

Щоб не пропустити усі актуальні новини Рівненщини, підписуйтесь на нашу спільноту у Viber

В таких закладах одинокі люди мають змогу перебувати в соціальному оточенні. Але, справжню радість літнім людям приносять зустрічі з дітьми. Звичайно, в умовах карантину живе спілкування, яке є корисним для обох сторін, стає неможливим, та вихованці Недільної школи Свято-Покровського кафедрального собору м. Рівного вирішили своїми малюнками та солодкими подарунками прикрасити сірі будні одиноких бабусь та дідусів.

В домашніх умовах діти малювали різнотематичні малюнки, кожен з яких підписували ”МИ ВАС ЛЮБИМО”, а до малюнків додавали і шоколадки, щоб підсолодити життя та подарувати хвилини радості бабусям і дідусям. Всі напрацювання діток були передані в Будинки-інтернати для громадян похилого віку та інвалідів Здолбунова та села Дядьковичі.

Так, як серед дитячих малюнків були роботи, які присвячені нашим воїнам-захисникам, то певна частина дитячих шедеврів була направлена до Рівненського військового госпіталю, де перебувають на лікуванні військовослужбовці.

Медичному персоналу зазначених закладів, а також інших медичних установ міста, були передані захисні костюми, виготовлені випускниками, батьками та вчителями Недільної школи собору.

Отож, як підмітили діти, коли робимо добрі справи, то самі отримуємо насолоду, а іншим приносимо радість. Тож хай духовна радість наповнює всіх нас.

Мирослава Хоміцька, завідувачка Недільної школи