17°

На Рівненщині демонтують незаконні білборди для потреб оборони

На Рівненщині з наступного тижня планують демонтувати незаконні рекламні конструкції вздовж доріг. Про це 1 квітня повідомили у Службі автомобільних доріг області. Металеві та бетонні елементи передадуть військовим.

Про демонтаж рекламоносіїв, встановлених на узбіччях доріг без дозволів, попередили у Службі автомобільних доріг області. Речник САД Дмитро Леонтіюк розповів Суспільному, що вже є узгоджений орієнтовний перелік таких конструкцій, їх у списку 18.

“Мова не йде про тотальний демонтаж всіх рекламних споруд. Є певні параметри, за якими вони відбираються. На першому етапі це ті рекламні конструкції за межами населених пунктів, які не мають відповідних дозволів і до війни не були подані на оформлення або продовження таких дозволів”, — коментує Дмитро Леонтіюк.

Він зазначив, що із бригадою з демонтажу виїжджатиме комісія з представниками військової адміністрації або територіального центру комплектування. Вони вказуватимуть, куди далі спрямувати металеві чи бетонні конструкції. Передбачають, що їх передаватимуть військовим для виконання завдань зі зміцнення обороноздатності країни.

У САД додали, що власники конструкцій мають можливість звернутись за погодженням на їхнє розміщення, а також можуть їх демонтувати самі. Дмитро Леонтіюк уточнив, що аналогічні процеси відбуватимуться і в інших областях України і це є рішенням центральної влади.