8°

На Рівненщині для діток-сиріт почала діяти «пошта Святого Миколая»

На Рівненщині діє «пошта Святого Миколая» для дітей, чиїх батьків забрала війна. Волонтери приймають листи до кінця цього тижня. А потім передаватимуть дитячі бажання чарівникам-благодійникам, які готуватимуть подарунки.

Листи дуже зворушливі…

 Так, два братики, які втратили на війні тата, просять у Святого Миколая плитоноску і берці. А в листи вони повкладали малюнки, де зобразили військових із українськими прапорами.

 А один хлопчик, який залишився сиротою і якого зараз доглядають бабуся з дідусем, написав, що в нього все є, а ось військовим потрібні теплі шкарпетки.

А ось другокласниця Злата розповіла, про свою сім’ю – маму та молодшого братика. І всі вони дуже сумують за татом, якому назавжди залишиться 34 роки. У них була традиція: спочатку тато подарував для доні самокат, потім – велосипед, а цьогоріч мав би бути скейт. Але тата більше нема. Загинув на війні…

«Ця акція для дітей загиблих, зниклих безвісти, полонених українських військових. І ці листи просто неймовірні. Вони проймають, від них починають котитися сльози», – розповідає працівниця КЗ «Ветеранський простір» Тетяна Ременюк.

Для таких діток знайшли благодійників – представників діаспори з Канади. Вони, наскільки це можливо, готові виконати бажання, висловлені у листах. Але, щоб встигнути до Дня Святого Миколая, потребують цієї інформації заздалегідь. Також знаходяться й інші «чарівники», які готують подарунки для діток.

Отож листи ще приймають. Їх можна передавати координаторці проєкту Тетяні Ременюк 0968203550.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp