24°

На Рівненщині двох чоловіків підозрюють у продажі та замаху на контрабанду анаболітичних стероїдів

Двом чоловікам, одиному 37-річному жителю Рівненського району та іншому 38-річному чернівчанину, повідомлено про підозру у незаконному придбанні, пересиланні з метою збуту та збуті сильнодіючих лікарських засобів у великих розмірах, без спеціального на те дозволу, а одному з них – ще й у закінченому замаху на контрабанду сильнодіючих речовин (ч. 3 ст. 321, ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 201 КК України).

За даними слідства, на початку 2021 року чернівчанин, який виступав як “постачальник”, переслав через логістичну компанію 1000 таблеток, які містять у своєму складі анаболітичний стероїд метандієнон та відпускаються за рецептом, своєму знайомому з Рівненського району. Пізніше ці ліки рівненський чоловік збув клієнту за 17600 грн.

Крім того, у березні цього року житель Рівненщини від того ж “постачальника” отримав 2 ємності з ліками по 250 мл в кожній, до складу яких входить нандролон, який також відноситься до анаболітичних стероїдів. Проте цього разу продавець мав намір переслати препарат до Польщі. Він передав пакунок з даними отримувача через свого знайомого, який має право перетину кордону. При цьому проконсультував, як пройти митний огляд, щоб уникнути декларування.

Але митники в легенду не повірили, кур’єра з товаром до Польщі не впустили, а заборонені речовини вилучили.

Досудове розслідування проводить Управління СБ України в Рівненській області.

Санкція статті за продаж лікарських засобів передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років, а за контрабанду – до 7 років ув’язнення.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp