8°

На Рівненщині директор комунального підприємства постане перед судом за збитки громаді на 1,2 млн грн

Екологічні прокурори Рівненщини скерували до суду обвинувальний акт щодо директора комунального підприємства однієї з громад Рівненського району, якого підозрюють у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки.

Як повідомили у Рівненській обласній прокуратурі, підприємство протягом кількох років надавало послуги з вивезення твердих побутових відходів сусідній громаді. Водночас керівник не здійснював належного підрахунку обсягів вивезених і захоронених відходів та не вносив відповідні дані до актів приймання-передачі послуг. Унаслідок цього було завищено обсяги робіт і вартість наданих послуг, чим громаді завдано збитків на понад 1,2 млн грн.

Суд задовольнив клопотання прокурора й відсторонив посадовця від займаної посади. Своєї вини чоловік не визнає.

Разом із обвинувальним актом прокурори також скерували до суду цивільний позов про відшкодування завданих збитків.

Підозрюваному загрожує до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp