НА РІВНЕНЩИНІ ГРУПА ЛЮДЕЙ ПОСТАЧАЛА НАРКОТИКИ ЗАСУДЖЕНИМ В КОЛОНІЮ | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
30-10-2020  12:46
НА РІВНЕНЩИНІ ГРУПА ЛЮДЕЙ ПОСТАЧАЛА НАРКОТИКИ ЗАСУДЖЕНИМ В КОЛОНІЮ
На Рівненщині група людей постачала наркотики засудженим в колонію

На Рівненщині підозрюють чотирьох осіб, які у складі організованої злочинної групи постачали на територію виправної колонії засудженим наркотичні засоби.

Про це повідомляє Прокуратура Рівненської області.

Вказана група діяла майже рік, завдяки участі в ній співробітника колонії – начальника одного з відділень. Саме він, використовуючи своє службове становище, всупереч інтересам служби та держави, відповідав за доставку на територію виправної установи наркотичних засобів та прикривав незаконну діяльність злочинної групи.

Членів організованого угрупування затримано у липні 2020 року, після передачі наркотичних засобів. Наразі усі вони перебувають під вартою. 

Організатору та трьом учасникам групи повідомлено про підозру.

Окрім співробітника колонії до складу угрупування входив його син, а також один із засуджених – 32-річний уродженець Львова, який і організував бізнес, та ще одна особа, яка відповідала за купівлю наркотичних засобів – бупренорфіну та метадону і пересилку їх службою доставки.

Наразі проводять досудове розслідування. За це зловмисникам передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років, з конфіскацією майна.

Джерело: ITV


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-3C°
3м/с