21°

На Рівненщині група осіб за змовою провела фіктивні закупівлі продуктів до шкіл на суму 400 тисяч гривень

На Рівненщині будуть судити посадовців та підприємців за фіктивні закупівлі продуктів на заклади освіти. Про це повідомляють у Рівненській обласній прокуратурі.

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури завершено досудове розслідування щодо двох підприємців та трьох посадових осіб відділу освіти за фактом заволодіння державними коштами у великих розмірах, підробленні документів та їх використанні, вчинених за попередньою змовою групою осіб, а також у службовому підробленні документів, що спричинило тяжкі наслідки.

У ході досудового розслідування встановлено, що у березні-червні 2020 року службові особи відділу освіти однієї з райдержадміністрацій нині вже Сарненського району, діючи за попередньою змовою із двома підприємцями, уклали низку договорів щодо поставки продуктів харчування до навчальних закладів, а пізніше також провели оплати за цими договорами. Проте вказані товари ніхто фактично не закуповував, оскільки в той час навчальні заклади не працювали через карантинні обмеження. Таким чином підозрювані, за попередньою змовою, заволоділи та вивели через вказаних підприємців майже 400 тис. грн державних коштів.

Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp