5°

На Рівненщині хочуть об’єднати 6 соціальних закладів, це дозволить зекономити 10 мільйонів гривень на рік

6 комунальних соціальних закладів Рівненщини мають намір об’єднати. Відповідний проєкт «Про реорганізацію деяких комунальних закладів спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Рівненської області у сфері соціального захисту населення» депутати розглянули на засіданні постійної комісії з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей (голова комісії Вікторія Опанасюк).

Зокрема, для покращення надання соціальних послуг та зменшення фінансового навантаження на обласний бюджет є доцільність реорганізувати 6 соціальних закладів в 3. Це дасть можливість зекономити понад 10 млн грн в рік. 

Так, мають намір реорганізувати шляхом злиття комунальні заклади:

  • «Урвенський психоневрологічний інтернат» та «Здолбунівський геріатричний пансіонат» утворивши заклад «Здолбунівський психоневрологічний інтернат»;
  • «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю» та Мирогощанський психоневрологічний інтернат» утворивши заклад «Дубенський геріатричний пансіонат»;
  • «Рівненський психоневрологічний інтернат» та «Тучинський геріатричний інтернат» утворивши «Рівненський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю».

Водночас відділення Урвенського психологічного інтернату, який знаходить в с. Орлівка, планують приєднати до Рівненського будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp