31°

На Рівненщині не переходитимуть до жорсткого карантину

Джерело: Сфера ТВ

За останній тиждень на Рівненщині суттєво зросла кількість нових випадків Covid-19. Був зафіксований антирекорд – 120 нових заражень. Зважаючи на епідситуацію, голова Рівненської ОДА Віталій Коваль ініціював позачергове засідання обласної комісії ТЕБ та НС. У селекторних студіях були присутні керівники районних та міських комісій.

Про заходи з профілактики та контролю за карантином доповіли головний санітарний лікар області, керівники Держпродспоживслужби, Нацполіції, управління охорони здоров’я ОДА, Центру громадського здоров’я, управління інфраструктури і транспорту ОДА.

Так, на сьогодні на Рівненщині зафіксовано 2720 випадків Covid-19. Це високі показники, проте завдяки своєчасній діагностиці та роботі медиків в області значно менша летальність, аніж в середньому по Україні (в області 2%, в Україні – 2,8%). У медзакладах, задіяних у лікуванні Covid-пацієнтів, ліжкомісця заповнені на 25%, інтенсивної терапії – наполовину. На сьогодні область залишається у трійці лідерів щодо кількості ПЛР-тестування.

Сьогодні ми не будемо приймати рішень про жорсткий карантин, проте ми посилюємо контроль за дотриманням існуючих протиепідемічних заходів. Усі мають зрозуміти, що недотримання карантину призводить лише до погіршення ситуації, а не до зняття обмежень. Тому ми посилюємо контроль за дотриманням вже прийнятих заходів Уряду та нашої комісії, – відзначив Віталій Коваль.

Так, за результатами комісія прийняла рішення посилити контроль за дотриманням санітарного законодавства закладами торгівлі та харчування, побутового обслуговування, ринками, релігійними організаціями, під час пасажирських перевезень. Під особистим контролем керівників районів, міст та навчальних закладів перебуватиме питання проведення ЗНО.

Щоб не пропустити усі актуальні новини Рівненщини, підписуйтесь на нашу спільноту у Viber