1°

На Рівненщині нетверезий поліцейський смертельно травмував велосипедистку і втік з місця ДТП

У селі Орв’яниця сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода за участі правоохоронця. Нетверезий водій збив жінку на велосипеді та залишив місце аварії, не надавши жодної допомоги потерпілій.

Як повідомили у Державному бюро розслідувань та Рівненській обласній прокуратурі, ДТП трапилася ввечері 2 січня 2026 року на автошляху Городище – Рівне – Старокостянтинів. За кермом автомобіля Toyota Camry перебував 23-річний поліцейський, який, за попередніми даними, значно перевищив швидкість руху.

Електровелосипед, яким керувала 40-річна жінка, рухався у попутному напрямку. Від отриманих травм потерпіла загинула на місці. Ділянка дороги була добре освітлена, однак водій після наїзду зник, не викликавши «швидку».

Порушника розшукали наступного дня. Під час затримання він перебував у стані алкогольної детоксикації та відмовився проходити перевірку на вміст алкоголю за допомогою алкотестера. Наразі призначено лабораторні аналізи для встановлення рівня сп’яніння на момент аварії.

Слідчі готують клопотання про обрання запобіжного заходу та вирішують питання щодо відсторонення підозрюваного від служби. За порушення правил дорожнього руху, що спричинило загибель людини, а також за залишення потерпілої в небезпеці, йому загрожує від п’яти до десяти років позбавлення волі.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp