4°

На Рівненщині очікуються дощі та грози (+ПРОГНОЗ)

Короткочасні дощі та грози очікуються на Рівненщині найближчими днями, згідно з прогнозом погоди обласного центру з гідрометеорології на 13-15 червня. Протягом цього періоду максимальна температура повітря досягатиме 25º тепла.

У вівторок, 13 червня, прогнозується хмарність з проясненнями та помірний короткочасний дощ. Протягом дня очікується гроза, а місцями можливий град. Вітер буде східний зі швидкістю 7-12 м/с. Температура вночі становитиме 6-11º тепла, а вдень підніматиметься до 14-19º тепла. Атмосферний тиск буде знижуватися.

14 червня прогнозується мінлива хмарність з короткочасними дощами і грозами. Вітер буде східний зі швидкістю 7-12 м/с. Температура вночі очікується на рівні 7-12º тепла, а вдень підніматиметься до 18-23º тепла. Атмосферний тиск буде знижуватися.

У четвер, 15 червня, прогнозується мінлива хмарність з помірними короткочасними дощами та грозами. Вітер також буде східним зі швидкістю 7-12 м/с. Температура вночі очікується в межах 7-12º тепла, а вдень підніматиметься до 20-25º тепла. Атмосферний тиск продовжуватиме знижуватися.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp