20°

На Рівненщині оголосили два конкурси на премії в галузі культури

На Рівненщині оголосили прийом документів на здобуття обласної премія імені Ганни Леончук за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини. Премія присуджується до дня народження Ганни Леончук – першого заслуженого майстра народної творчості України на Рівненщині.

Обласна премія складає 10 тисяч гривень.

Премія присуджується щороку фольклористам, етнографам, дослідникам, науковцям, збирачам – ентузіастам, фольклорним колективам, окремим виконавцям народних пісень і музики (вокалістам, інструменталістам), народним умільцям, які своєю діяльністю сприяють виявленню, фіксації, збереженню та популяризації етнокультурної спадщини та регіональних особливостей українського народу.

До 1 жовтня пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії подаються закладами культури, освіти і науки, культурно-мистецькими, творчими спілками, громадськими організаціями. Матеріали на претендентів надаються управлінню культури і туризму Рівненської ОДА.

Перелік документів, які подають на здобуття Премії за посиланням.

Також оголошується прийом документів на здобуття обласної премії в галузі народного хорового мистецтва імені Федора Гощука.

Премія заснована з метою вшанування пам’яті композитора, видатного хорового диригента, педагога, заслуженого працівника культури України.

Обласна премія складає 10 тисяч гривень.

Присуджується композиторам, які працюють у сфері української народної музики, керівникам, диригентам народних хорових колективів, окремим виконавцям народних пісень і музики (вокалістам, інструменталістам), які своєю діяльністю сприяють збереженню та популяризації українського народного хорового мистецтва.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії подаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, творчими спілками, громадськими організаціями, культурно-мистецькими закладами, закладами освіти та шляхом самовисування.

Документи щодо претендентів подаються управлінню культури і туризму Рівненської ОДА до 10 жовтня.

Джерело: Рівненські новини


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp