9°

На Рівненщині оголосили конкурс серед музикантів

Рівненська ОДА оголосила прийом документів на здобуття обласної премії в галузі музичного мистецтва імені Германа Жуковського в 2023 році.

Обласна нагорода присвоюється за значний внесок у розвиток національного музичного мистецтва, плідну творчу та науково-дослідницьку діяльність.

Лауреатами можуть стати професійні та аматорські творчі колективи, їх керівники, окремі представники народного та професійного музичного мистецтва та науковці, творча діяльність яких пов’язана з Рівненщиною.

Нагадаємо, обласна мистецька премія заснована у 2012 році та присвоюється щороку для вшанування пам’яті відомого українського композитора, уродженця Радивилова Рівненської області Германа Жуковського.

Розмір винагороди складає 25 тисяч гривень.

Завірені в установленому порядку документи необхідно подати до 11 грудня поточного року до Управління культури і туризму Рівненської ОДА – каб.119, майдан Просвіти 1, м. Рівне (приміщення ОДА) або надіслати на електронну адресу [email protected]

Більш детально з положенням про премію можна ознайомитися на сайті ОДА за посиланням: https://www.rv.gov.ua/rozporiadzhennia-holovy-oblasnoi…


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp