13°

На Рівненщині перевіряють готовність захисних споруд до можливих атак

За час повномасштабної війни росія активно атакувала житлові будинки, школи, лікарні та інші цивільні об’єкти України, жертвами ракетних ударів ставали мирні мешканці нашої держави, тому важливим питанням є облаштування захисних споруд для населення, особливо в лікарнях, школах та житловому фонді.

На Рівненщині, яка межує з Білоруссю, цю проблему вкрай серйозно усвідомлюють. Управління представництва інтересів держави у Рівненській області спільно з іншими владними структурами проводить регулярні перевірки готовності захисних споруд до можливих атак.

“За результатами перевірок, ми виявили, що деякі захисні споруди потребують ремонту та удосконалення. У першу чергу, це стосується захисних споруд у житловому фонді”, – зазначила начальниця управління представництва інтересів держави Людмила Сандер.

За її словами, наразі триває робота з усунення виявлених недоліків. Також розроблено план заходів щодо подальшого зміцнення захисних споруд на Рівненщині.

“Ми робимо все можливе, щоб у разі необхідності громадяни могли швидко та безпечно сховатися в захисних спорудах”, – запевнила Людмила Сандер.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp