5°

На Рівненщині підліток зізнався, що це він повідомив про фейкове замінування ліцею

На Рівненщині 14-річний хлопець зізнався, що це він залишив повідомлення про замінування ліцею. У Нацполіції області розповіли, що до відповідальності у цьому випадку притягнули матір підлітка, передає Суспільне.

Сам інцидент стався 5 грудня, близько 12 години, у Мирогощі Дубенського району.

Зі слів пресофіцерки Юлії Мозоль, поліція отримала інформацію від працівників Мирогощанського ліцею, що в коридорі навчального закладу діти знайшли аркуш паперу, на якому були наклеєні літери зі змістом “школа замінована”.

Після того поліцейський офіцер тергромади, який перебував неподалік, евакуював 128 учнів та 33 працівники закладу. Вибухотехніки обстежили навчальний заклад і вибухівки там не виявили.

“Під час з’ясування усіх обставин і тривалого спілкування із школярами, зокрема, й попередження про кримінальну відповідальність за такий вчинок, ювенальній інспекторці та поліцейському офіцеру громади вдалося встановити причетного. У подальшому 14-річний житель села Липа зізнався матері про свій вчинок, а та — зателефонувала поліцейському”, — розповіла Юлія Мозоль.

Пресофіцерка зазначила, що хлопець, як він сам пояснив, хотів таким чином пожартувати, не усвідомлюючи серйозності наслідків. Він у навчальному закладі — відмінник.

“Оскільки у ході розгляду матеріалів встановлено, що до події причетний неповнолітній, який не досяг віку, з якого настає кримінальна відповідальність, то за його дії відповідатиме матір. Ювенальні поліцейські склали на неї протокол за частиною 4 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, санкція статті передбачає покарання у виді штрафу від 1700 до 5100 гривень”, — додала Юлія Мозоль.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp