17°

На Рівненщині по-новому складатимуть іспити на водійські права

Зміни торкаються технічних умов у класах для складання теоретичних іспитів та автомобілів для складання практичних іспитів. А також кількості сервісних центрів МВС, де є екзаменаційна діяльність.

Із 3-го серпня здати на права можна буде лише у Сервісних центрах МВС у м. Рівне та м. Сарни.

Там з’явиться по 4 камери відеофіксації та запис звуку в класах для теоретичних іспитів. А в автівках для приймання практичних іспитів категорії В збільшиться кут огляду. Таким чином більше не буде ніяких «сліпих зон».

Разом з тим зміниться система контролю екзаменаторів, оскільки відео із будь-якого іспиту зможе переглянути контролюючий орган не тільки в регіоні, але і працівник Головного сервісного центру МВС.

Мета — забезпечення максимально прозорих умов складання іспитів у сервісних центрах МВС.

З 21 липня вже з’явилася можливість взяти талон попереднього запису на практичний іспит за допомогою функціоналу е-запис https://eq.hsc.gov.ua.

Оптимізація роботи сервісних центрів МВС означає, що в деяких населених пунктах залишаються сервісні центри МВС, які продовжують надавати всі послуги, крім теоретичних та практичних іспитів. А ті сервісні центри МВС, де екзаменаційну діяльність реформують, перетворюються на своєрідні регіональні хаби.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp