23°

0362

На Рівненщині почали зарибнювати водойми (ФОТО)

Наприкінці минулого тижня, 26 вересня, в с. Дорогобуж Гощанського району зарибнювали річку Горинь. Про це повідомляє Рівненський рибоохоронний патруль.

До води опустили понад 130 тисяч однорічок коропа та білого амура загальною вагою 750 кг. Середня вага однієї рибини становила 50-60 грам.

Придбали рибу для зарибнення за кошти клубу підводного мисливства «Баракуда». Контролювали процес працівники Рівненського рибоохоронного патруля.

«Дякую небайдужим громадянам за небайдужість до рибної галузі. Шляхом вселення водних біоресурсів формується суттєва частка загальної рибопродукції, здійснюється вагоме поповнення природних популяцій рослиноїдних видів риб. Крім того, короп і білий амур є природними біомеліораторами. Вони очищають водойми від зайвої рослинності та фітопланктону, а це, в свою чергу, перешкоджає цвітінню води, заростанню акваторії», – зазначив головний державний інспектор Відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль Юрій Мініч.

Рибоохоронний патруль закликає громадян берегти водні ресурси, а також повідомляти про порушення правил рибальства та порядку придбання чи збуту водних біоресурсів на всеукраїнську безкоштовну «гарячу лінію» відомства: 067-540-53-90.

Джерело: 0362