11°

На Рівненщині поки не будуть вводити комендантську годину

Від сьогодні на території Рівненщини розпочинає роботу оперативний штаб.

Про це йшлося сьогодні під час брифінгу у Рівненській ОДА.

“Комендантська година не буде застосовуватись на території Рівненщини в режимі комендантського часу, – відзначив голова ОДА Віталій Коваль. – Встановлюється посилений контроль в’їздів та виїздів з території міст та областей. Може обмежуватись рух транспортних засобів та їх огляд. Встановлюється заборона проведення масових заходів, проведення мітингів. Очікуємо, що Верховна Рада прийме рішення по введенню надзвичайного стану, сьогодні.”

Також він відзначив, що найближчим часом буде проведене навчання резервістів. Як зазначив командир бригади територіальної оборони Рівненщини Олександр Цись. вже розпочинається оповіщення резервістів.

“У мене єдине прохання до жителів області: всі, хто буде залучений про проведення навчальних зборів, щоб вони не ховались, це підготовчі заходи, які проводяться планово,” – наголосив начальник Регіонального управління Сил тероборони «Захід» Олександр Кяго.

Поки що таки рано говорити про певні обмеження щодо руху транспорту внутрішньобласних та міжобласних сполучень, наголосив Віталій Коваль.

Нагадуємо, Секретар РНБО Олексій Данілов зазначив, що Рада національної безпеки та оборони вирішила запровадити надзвичайний стан на всій території України крім Донецької та Луганської областей, де вже діє надзвичайний правовий режим.