21°

На Рівненщині поліцейські посилили заходи у протидії та запобіганню незаконному видобутку бурштину-сирцю

Відпрацювання північних районів розпочалося сьогодні, 22 вересня. До заходів із попередження правопорушень у сфері надрокористування, протидії і запобіганню незаконному видобутку бурштину-сирцю, знищенню лісових масивів внаслідок протиправної діяльності залучені придані сили ГУНП в Рівненській області, оперштаб, працівники Нацгвардії та Державної прикордонної служби.

У Сарненському та Вараському районах поліцейські проводять профілактичні рейди, спрямовані на виявлення та документування кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним видобуванням бурштину-сирцю, виявлення каналів його незаконного переміщення та інших протиправних операцій з ним.

Під час відпрацювання правоохоронці встановлюватимуть, документуватимуть і затримуватимуть осіб, причетних до незаконного обігу зброї, вибухівки, що може використовуватися під час незаконного промислу.

Крім того, з метою профілактики та попередження ДТП, запобігання загибелі та травмуванню людей на вулично-дорожній мережі, зниження аварійності працівники поліції проводитимуть перевнтивні заходи у сфері безпеки дорожнього руху на території обох районів.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp